Apie mus

„Kaip puikūs slėniai sraunios Dubysos, / Miškais  lyg rūtom kalnai žaliuoja“, –kadaise rašė Maironis.

Sodyba Miško vingis įsikūrusi 10 ha ploto teritorijoje. Dalis teritorijos priklauso nepakartojamo grožio Dubysos regioniniam parkui. Apsupta miškų, šlaitų su ilgaamžiais medžiais, tyvuliuojanti Dubysa mūsų pakalnės slėnyje.. Sunku ir žodžiais nusakyti, kaip mus apkabinusi gamta.

Sodyba Miško vingis nuostabi vieta tiek dideliems susibūrimams, įmonių renginiams, seminarams, vaikų šventėms, tiek poilsiui su šeimomis ar draugais. Visos sąlygos rengti šventes, įmonių sąskrydžius ir renginius, giminių susitikimus ir t.t. Kviečiame švęsti ne tik šventes, bet ir siūlome pailsėti pasyviai/aktyviai. Pas mus bet kuriuo metu galite pasimėgauti pirties malonumais, po pirties atsigaivinti tvenkinyje, pamirkti „jacuzzi“ tipo kubile. Juk poilsis – tai sunkiausias darbas, kurį privalome dirbti.

Kviečiame į nuostabią kelionę Dubysos upe su baidarėmis nepakartojamu maršrutu, pasigrožėti gamta, o po plaukimo apsistoti mūsų sodyboje. Sodyboje galite išsinuomoti baidares ir plaustus. Mūsų turimos ROTEKO SPRINTER II baidarės – tvirtos, saugios, stabilios ir manevringos.

Norintiems ramesnio plaukimo ir laiką leisti su kompanija vienoje vietoje, vietoj baidarių galime pasiūlyti plaustus (katamaranus). Tinka plaukti iki 10 žmonių, šeimoms su vaikais.

Sodyboje Miško vingis jūsų laukia paplūdimio tinklinio, krepšinio ir futbolo aikštelės (inventoriumi aprūpiname), erdvė vaikų žaidimams bei už papildomą mokestį „jacuzzi“ tipo kubilas, vaikų batutas, pirtis. Palikę miesto šurmulį, turėsite galimybę atsikvėpti nuo kasdieninių rūpesčių, praleisti laiką geroje kompanijoje, pasivaikščioti miško takais, pasigrožėti gamta ir pasikrauti geros energijos!

Čia yra vieta švęsti gyvenimą!