Pramogos

Baidarės / Plaustai

Dubysa – charakteringa 131 km ilgio upė. Vieni jos krantai su stačiais (vietomis iki 30 m aukščio), miškingais, vos ne tiesiai į vandenį besileidžiantys šlaitais, kiti krantai apkabinti plačių slėnių, kuriuose stūkso pavienės trobelės. Kviečiame į nuostabią kelionę Dubysos upe su baidarėmis nepakartojamu maršrutu, pasigrožėti gamta, praplaukti pro aukščiausią Baltijos regione geležinkelio tiltą Lyduvėnuose (aukštis 42,5 m, ilgis 599 m), Zakeliškių vandens malūną, Dubysos slėnį ir daug kitų gražių vietų. Dubysos regioniniame parke ji nusidriekusi net 65 km. Ir nors ji nėra iš srauniųjų upių, bet labai vingiuota.

 

Praleiskite smagiai ir aktyviai laiką. Sodyboje galite išsinuomoti baidares ir plaustus. Saugiai palikite savo daiktus ir transporto priemones, išsirinkite Jums patikusį maršrutą. Mes jus nuvešime į žygio pradžią, o Jūs parplauksite į mūsų sodybą. Arba galite išplaukti iš mūsų sodybos, o žygiui pasibaigus mes jus parsivešime atgal.

Mūsų turimos ROTEKO SPRINTER II baidarės – tvirtos, saugios, stabilios ir manevringos. Verta paminėti  patogias, nugaros nevarginančias sėdynes su atlenkiamais atlošais. Tarp dviejų pagrindinių sėdynių  yra vieta trečios vaikiškos kėdutės tvirtinimui, tad drąsiai rekomenduojame baidarėmis plaukti su vaikais. Išėmus sėdynę galite į kompaniją pasiimti savo keturkojį. Baidarėje suformuotos kojų atramos leidžia patogiai įsitaisyt, kas palengvina irklavimą.

Norintiems ramesnio plaukimo ir laiką leisti su kompanija vienoje vietoje, galime pasiūlyti plaustus (katamaranus). Tinka plaukti iki 10 žmonių, šeimoms su vaikais.

Po plaukimo baidarėmis/plaustais Jūsų laukia graži aplinka, iškūrenta pirtelė, kubilas. Čia jūs galėsite išsikepti kepsnių, išsivirti sriubą ant laužo ir turiningai praleisti likusį viešnagės laiką žaidžiant lauko žaidimus tam skirtose aikštelėse, ar tiesiog mėgautis gamta.

Maršrutai

  • Padubysis – Miško vingis (17 km., ~5 val.)
  • Papušnys – Miško Vingis (5 km., ~2 val.)
  • Kražantė – Miško vingis (27 km., ~8 val.)
  • Miško vingis – Lyduvėnai (10 km., ~4 val.)
  • Miško vingis – Kušeliškės (17 km., ~6 val.)
  • Miško vingis – Kaulakiai (28 km., ~8 val.)

Pirtis ir kubilas

Pas mus bet kuriuo metu galite pasimėgauti pirties malonumais, po pirties atsigaivinti tvenkinyje. Tiems, kuriems pirtyje kaitintis nepatinka, iškūrensime kubilą su „jacuzzi“ funkcija. Kubile įmontuotas apšvietimas tamsų vakarą po žvaigždėtu dangumi, burbuliuojantis ir garuojantis vanduo, gera kompanija… Kas gali būti dar geriau.

Galime pasiūlyti profesionalaus pirtininko paslaugas. Pirtininkas baigęs mokslus Lietuviškos Pirties Akademijoje ir gavęs Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą pirtininko profesionalo diplomą.

Įvairios sveikatinimo programos pirtyje. Įvairios jos gali būti tiek savo tematika, tiek sudėtimi. Siūlome pirties pramogas bernvakariams, mergvakariams. Programas šventines, šeimynines, ritualines, įvairių metų laikų ir įvairių metų švenčių ir daug visokiausių kitokiausių!

Pirtyje, priklausomai nuo pasirinktos tematikos ar pobūdžio, atitinkamai yra naudojamos pirties ir SPA procedūrų medžiagos ir priemonės. Visos naudojamos priemonės ir medžiagos yra natūralios ir ekologiškos. Procedūrų kiekį ir jų apimtį galime paderinti priklausomai nuo pirties procedūrų užsakymo apimties.

Procedūros gali būti: pirmasis garas; druskos procedūros; vanojimas; vantų antklodė; kūno šveitimas; hamamas; kūno masažas; veido, galvos, pėdų masažai; medaus procedūros; vonelės; gintaro procedūros; kūno/veido kaukės.

Sporto aikštelės

Sodyboje įrengta krepšinio aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė ir vieta su vartais žaisti futbolą. Inventoriumi aprūpinsime.

Vaikams

Kad vaikams būtų nenuobodu, pasirūpinome laipynėmis, supynėmis, nameliu, smėlio dėže ir jos inventoriumi bei už papildomą kaina galime aprūpinti pripučiamą batutą.

Žygiai/Eksursijos/Edukacinės programos

Rekomenduojame susipažinti su mūsų kraštu. Esame apsupti trijų regioninių parkų, kurie alsuoja savo istorijomis. Piliakalniai, pažintiniai takai, apžvalgos bokštai, dvarai, bažnyčios, archeologijos palikimas ir begalė kitų įdomių vietų, kurias verta pamatyti. Tą padaryti galite savarankiškai, arba su gidu. Mes jums
rekomenduojame žygius, ekskursijas ir edukacines programas. Tereikia tik pasirinkti. Daugiau informacjos rasite čia.