Paslaugos

Sodybos nuoma

Kviečiame apsikabinti su gamta. Visos sąlygos Jūsų šventėms, įmonių renginiams, įvairioms stovykloms, poilsiui su šeima, susitikimams su giminėmis ir kitiems susibūrimams. Didelė aptverta teritorija, salė šventėms, kambariai nakvynei, visi patogumai. Jūsų aktyviam laiko praleidimui: tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės. Pasirūpinome erdve Jūsų vaikams. Rekomenduosime šventės vietos dekoratorius, vedėjus. Mylime gyvūnus.

Sodyba susideda iš 4 atskirų namų:

  • Pagrindinis namas su sale šventėms, susibūrimams. Aštuonių vietų kambarys, dušas ir WC, virtuvė su visa įranga.
  • Pirties namas. Pirtelė, židinys, erdvė su stalais pasisėdėjimui ir minkšta dalis. Du kambariai (keturvietis ir penkiavietis), atskiri dušai ir WC.
  • Senosios daržinės namas. Pirmame aukšte du dviviečiai kambariai, antrame aušte 14 miegamų vietų su 7 dvigulėm lovom. Bendras dušas ir WC pirmame aukšte. „Rustic“ tipo salė su aukštomis lubomis.
  • Namelis keturių vietų. Be dušo ir WC. Naudojamasi tais, kurie yra kitose patalpose.

Pirties ir kubilo nuoma

Norite tiesiog smagiai praleisti dieną, išsikaitinti pirtelėje, pamirkti kubile, išsikepti kepsnių, pasisėdėti terasoje, praleisti laiką savo kompanijoje, ar su antra puse, pasivaikščioti miško takais, ar pavakaroti lauko pavėsinėje su laužaviete? Prašom. Esate laukiami

Pirties namelio nuoma

Puikus pasirinkimas savaitgalio praleidimui iki devynių draugų kompanijai, ar dviems šeimoms. Čia rasite pirtelę, erdvę su stalais pasisėdėjimui (talpinasi apie 15 žmonių) ir minkšta dalimi. Taip pat du kambarius (keturvietis ir penkiavietis), atskirus dušus ir WC, atvirą lauko terasą su vaizdu į tvenkinį, mišką ir pievas.